איך לבחור כרית? המלצה של סוויס סיסטם

בסדר, מה דעתך להתחיל מנקודת ההתחלה. לקראת סוף היום, הפעילות המשמעותית ביותר של הכרית שלך היא לעזור לך בתנוחה הנמנמת שלך, לאורך כל הלילה. סוויס סיסטם מסבירים כי יתרה מזאת, כשאני אומר “תומך”, אני לא פשוט רומז שזה מרגיש עדין ונוח. הכרית הנכונה צריכה לשמור על הראש, הצוואר והעמוד השדרה שלך, הכל בסידור חסר פניות, ולחזק את הצורה התקינה של עמוד השדרה שלך. שמירה על עמוד שדרה לא משכך לא רק מפחיתה את ייסורי הצוואר, אלא גם משגרת משקל לאורך כל גופך.

נכון לעכשיו, הנה החלק הרעוע: כל תנוחת מנוחה מחייבת כרית מסוג חלופי כדי לשמור על עמידות הקול. יהיה זה ככל שיהיה, לפני שאיידע אותך בדיוק מה כל סגנון שינה צריך לחפש, זכור על הקטע המהנה של קניות כריות! לאחר שאבטחת את צרכי גופך וגילית כרית התומכת בעמוד שדרה חסר פניות, תוכל לקפוץ לכל הדקויות הקטנות שממלאות את צרכיך. יש, כל הדברים הנחשבים, כמה רפידות בחוץ, לכן עליך לאתר את זה שמתאים ללא רבב לך.

תנוחת המנוחה שלך היא רק רושם אחד מנטיות השינה שלך, ויש עוד הרבה מה לחשוב עליהם כשאתה רודף אחרי הכרית האידיאלית שלך. לדוגמא, ישנים חמים, מאווררי קצף הניתנים להתאמה, אנשים שמספקים לסביבה, ויקירי לטקס נוטים לרוב להזדקק לסוגים מפורש של רפידות כדי להתאים לנטיות שלהם. זכור: כריתך צריכה לחזק באופן עקבי את עמדת הקול, ובכל זאת היא צריכה להיות טובה גם עם האני העצמי שלך.

כל הדברים הנחשבים, אני הולך למזג n- לתאם חלק מה”צרכים “הללו עם סגנונות מנוחה שונים. לאורך קווים אלו תוכלו לגלות במדויק כיצד לשמור על עמוד שדרה לא מפלגתי בכל תנוחת מנוחה, ואז לבחור ולבחור אילו הדגשים יוצאי דופן תרצו שתהיה לכרית שלכם!

המיטה של סוויס סיסטם

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s